Halı Yıkama Fiyatı?

Buca halı yıkama fiyatı metrekare hesabına göre yapılmaktadır. Makina halısı metrekare fiyatı 4 lira olarak belirlenmiştir. Shagyy, halı fleks gibi halılar için telefon numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Halılar kaç günde teslim ediliyor?

Buca’nın her mahallesine, her bölgesine hizmet vermekteyiz. Halı yıkama birinci işimiz olduğundan teslimat için kullandığımız servis araçlarımız mevcuttur. Bu sebeple en hızlı ve en güvenilir şekilde halılarınızı teslim ediyoruz. Yoğunluk durumuna göre süre değişebilmektedir ancak 3 gün içerisinde yıkamaya verdiğiniz halıları teslim etmekteyiz.

Leke çıkartma ve temizlik nasıl yapılmaktadır?

Halı yıkama tesisimizde bulunan son derece kaliteli donanımlarımız ile yıkama yapmaktayız. Bu iş için eğitim alan profesyonel kadromuz, yıkama işlemleri sırasında sürekli makinaları kontrol etmektedir. Halılarda bulunan lekelerin çıkartılması için özel kimyasal ürünler ( sağlık açısından son derece güvenilir ) kullanılmaktadır.

Buca halı yıkama nerede?

Halı yıkama servisimiz merkezde yer almaktadır. İster adresimize gelip bilgi alabilir, isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Diğer tüm soru ve talepleriniz hakkında bilgi almak için buca halı yıkama sayfamızda yer alan iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.