Buca ev halısı yıkama ekibimizin profesyonel anlamda verdiği bu hizmet için telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği servis olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sizlerden gelen geri bildirimler ile de iyileştirmeler yapmaktayız. Buca ev halısı yıkama olarak adlandırdığımız bu hizmetimiz metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Ev halısı nasıl yıkanır? İşletmemizin olduğu yıkama alanımızda makinalarımız bulunmaktadır. Özel olarak, hijyenik koşullarda hazırladığımız yıkama maddeleri ile kirli, lekeli, canlı görünmeyen halılarınız için mükemmel yıkama hizmeti sunuyoruz. Kullanılan deterjanlarımız sağlık bakanlığı testlerinden olumlu sonuç çıkan ürünler olmakla birlikte, halılarınızı ilk gün ki gibi temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Buca halı yıkama daima kaliteli ve temiz hizmeti benimseyen bir kuruluştur.

Buca halı yıkama : Ev temizliğine önem verenler için son derece titizlik içerisinde faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bayram öncesi, bahar temizliği, kış temizliği, misafir ağırlayacağız dönemlerde yanınızda oluyoruz ve evinizin daha ferah, daha temiz bir atmosferde olması için halılarınızı yıkıyoruz. İzmir’in en kaliteli, en uygun fiyatlı halı yıkama servisini vermekten mutluluk duymaktayız. Sizlerde halı yıkama için bir yer arıyorsanız güvenilir ve teslimat sorunu yaşamadan Buca halı yıkama hizmetine ulaşabilirsiniz.