Yıkıkkemer Halı Yıkama Buca’nın bilinen semtlerinden biridir. Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için kolaylık olması adına ev, iş yeri gibi adreslerinize servisimizle gelerek halılarınızı alıyoruz. Ekibimiz yıkanacak olan halıları düzgün bir şekilde rulo haline getirip, toplam metrekareyi hesaplayıp ürün adetini iletiyoruz. Takip ve süreç ile ilgili sizlere bir fiş vermekteyiz. Halılar ekibimizin size söylediği günde teslim edilmektedir.

Yıkıkkemer, Semt/Mahalle olarak Ufuk Mh. ve Buca ilçesine bağlıdır. Servis ağımız içerisinde olan bu bölgede bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz arasında halı yıkatan ev hanımları, iş verenler, ofis sahipleri, cafe restorant müdürleri, öğretmenler vardır. Her kitleye hitap eden asıl amacımızın ” halı yıkama ” olduğu bir iş ahlakına sahip olan buca halı yıkama ekibi daima titizlik içerisinde devam eder. Ek olarak Yıkıkkemer tarafında bilinen meydan, semt polikliniği, cami gibi lokasyon taraflarına da hızlıca ulaşım sağlamaktayız.

Yıkıkkemer halı yıkama

  • Uygun fiyat
  • Güvenilir hizmet
  • Hızlı teslimat
  • Bilgi alma servisi

Buca yıkıkkemer halı yıkama servisimize iletişim bölümünde yer alan bilgilerden göz atabilirsiniz. Size en yakın semt, mahalle bilgisi sayfalarından arayıp yıkatmak istediğiniz halılar hakkında tarafımıza hemen ulaşabilirsiniz.