Buca halı yıkama ekibi olarak ev, iş yeri, ofis, cafe – restorant gibi lokasyonlarda bulunan halılarınızı özenle yıkamaktayız. Temizlik konusunda profesyonel anlamda bu işi yaparak değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz halı çeşitliliğine göre değişmekte olup ister dokuma olsun, ister shaggy halı olsun tüm ürünlerinizi titizlikle yıkamaktayız. Tüm bunları sağlarken en iyi fiyat / performansı sizlere yansıtıyoruz. Halı yıkama fiyatları listemiz güncel hali ile paylaşılmış olup farklı türde bir halınız var ise iletişm kanallarımızdan bizlere fiyat konusunu danışabilirsiniz.

Buca halı yıkama fiyatları

İzmir genelinde halı yıkama fiyatları için farklı fiyat politikaları gözlemleniyor olabilir ancak her seferinde belirttiğimiz gibi biz müşteri odaklı çalışan bir işletmeyiz. Bu yüzden fiyatları da ona göre belirlemekteyiz. Hizmet verdiğimiz her noktada her halı da özgüvenli, bilinçli, titiz ve güven veren bir ekip ile ilerliyoruz. Fiyatlarımız makul tutarlarda olup halılarınızı en iyi şekilde yıkıyoruz. Bir çok referans ile bizleri tercih eden müşterilerimiz bulunuyor. Fiyatlarımızda kişiye göre değildir. Buca’nın en iyi halı yıkama firması, en temiz halı yıkayan işletmesi olarak adlandırılıyoruz. Bu tanımlamaların hakkınıda aldığımız ücretin karşılığınıda vermekteyiz.

  • Makine halısı yıkama fiyatları
  • Shaggy halı yıkama fiyatları
  • Yün halı yıkama fiyatları

Genel olarak evlerde kullanılan halı türleri olarak bilinmektedir. Fiyatlar  m² ( metrekare )cinsinden belirlenmektedir. Buca halı yıkama personellerimiz halılarınızı ölçer, fiyat bilgisinide sizlere iletir. Takip etmeniz içinde bir fiş bırakır. Ancak önemli bir husus halı yıkama fiyatları halının türüne, cinsine göre değişmektedir.

Buca Halı Yıkama Güncel Fiyat Listesi:

ÜRÜN CİNSİ FİYATI
Makine Halısı 5 TL / m2
Halıfleks Yıkama 5 TL / m2
Mekine Yün 6 TL / m2
Akrilik Halı 6 TL / m2
Nepal Makine Halısı 7 TL / m2
Shaggy Nepal 7 TL / m2
Simli, Beyaz, Oymalı 7 TL / m2
Dokuma Shagy Halı 10 TL / m2
El Dokuma Yerli 10 TL / m2
El Dokuma Nepal 15 TL / m2
Bambu pacwork 15 TL / m2
Çin Halısı 20 TL / m2
%100 Dokuma Viskon 25 TL / m2
%100 İpek Halı 40 TL / m2
Koltuk Takımı 150 TL / adet
Çekyat yıkama 60 TL / adet
Sandalye 10 TL / adet
Yorgan Yıkama 40 TL / adet
Battaniye Yıkama 30 TL / adet
Stor perde yıkama 8 TL / adet
Overlok 6

NOT: Halılardaki m2 küsuratları buçuk veya tam olarak fiyatlandırılmaktadır.
(1,60×2,35= 3,76 m2 ==> 4 m2 hesaplanır.)

Buca halı yıkama fiyatları için ek olarak Şirinyer, Gediz, Adatepe, Akıncılar, Çamlıkule, Kaynaklar, İzkent, Belenbaşı, Buca Koop gibi bir çok semte hizmet veriyoruz. Hizmet verilen bölgeler için arayıp halılarınızı vermek için görüşebilirsiniz. Telefon üzerinden yıkatmayı düşündüğünüz halıların metrekaresini söylediğinizde fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Toplam tüm halılarınız için fiyatı ekibimiz adrese geldiğinde iletecektir.